Dworzec PKP w Otwocku jest w remoncie. Występują utrudnienia dla podróżnych oraz osób z niepełnosprawnościami. Winda od dłuższego czasu nie działa – mimo napraw serwisowych jest regularnie niszczona przez wandali.
Wysłano z aplikacji Onet Poczta dla Android
