Serdeczne podziękowania dla obsługi oraz ochrony sklepu Biedronka w Warszawie (okolice Falenicy) za wyrozumiałość i wsparcie podczas mrozów. Dziękuję za życzliwość oraz umożliwienie mi prowadzenia zbiórki dla Zbyszka przed wejściem do sklepu.

OSTATNIO DODANE