Dziś niedziela – odpoczynek u mnie w domu w Otwocku. Z powodu mrozów musiałem zostać w domu. Niestety, takiej zimy nie było już od kilku lat, dlatego czasem trzeba organizować zbiórki w pomieszczeniach. Nie zawsze spotykam się ze zrozumieniem ze strony n

OSTATNIO DODANE