Dziś byłem w Warszawie, dojechałem warszawskim NFZ. Trzeba walczyć o swoje leczenie, bo zdrowie jest najważniejsze dla każdego człowieka. Niestety, polska służba zdrowia funkcjonuje bardzo słabo – czas oczekiwania do lekarzy specjalistów jest bardzo dług

OSTATNIO DODANE