Już po 46. Półmaratonie Wiązowskim! Na mecie czekała na nas gorąca kiełbaska z grilla, kawa, ciasto i pyszna zupa – do wyboru, do koloru. Każdy zawodnik, który ukończył bieg, otrzymał ciepły posiłek w ramach pakietu. Wszystko to na terenie obok Szkoły Pod

OSTATNIO DODANE